» | |
2012. május 23.  szerda - Dezső napja van
A kosár tartalma: tétel, a fizetendő összeg: ,- Ft  
SKYPE: Várom hívását     KERESÉS    
Iratkozzon fel hírlevelünkre!


|

* A hírlevélről való leiratkozáshoz adja meg az e-mail címét.

Vásárlási útmutató
Termékajánló

BERETTA 686 E Sporting
659.000,- Ft

Fényezőkefe
1.490,- Ft

Statisztika
összes látogató: 922.409 fő
mai látogatók: 21 fő
online látogatók: 4 fő
 
termékek: 1.129 db
kategóriák: 77 db
gyártók: 96 db


Írjon nekünk Skype-on!
Várom hívását

Facebook

ZH 324 vegyescsövű fegyver Ár: 199.000,- Ft
Jellemzők: Nagyon jó állapotú, keveset használt vegyes csövű fegyver 7x57 R, és 16/70 kaliberű csövekkel. Gyári fix szerelékkel és 1,5-6x42-es céltávcsővel szerelve. Műszaki vizsga 2015-ig.
Gyártó: CZ »
 

WINCHESTER Diamond trap fegyver Ár: 375.000,- Ft
Jellemzők: Megkímélt, jó esztétikai és kifogástalan műszaki állapotban lévő trap fegyver.
12/70-es kaliber, 81 cm-es csőhossz, 4 db chokkal,sorrendváltóval, ejektorral, bőr kofferrel.
2017-ig érvényes MKH tanúsítvánnyal.
Gyártó: Monarchia »
 

Vadászszobor Ár: 14.900,- Ft
Jellemzők: 40 cm magas, gipsz alapanyagú impozáns vadászszobor, bármely vadászszoba megbecsült díszítője!
Kiváló ajándékötlet!
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! dr. Berdár Béla : Az őz és vadászata (1983) Ár: 8.000,- Ft
Jellemzők: Dr. Berdár Béla  (Szerkesztő)
Dr. Tóth Sándor  (Lektor)
Tomasz György  (Szerkesztő)
Dr. Fodor Tamás  (Szerző)
Dr. Bertóti István  (Szerző)
Szidnai László  (Szerző)
Dr. Hőnich Miklós  (Szerző)
Kiadó:     Mezőgazdasági Könyvkiadó
A kiadás helye:     Budapest
A kiadás éve:     1983
ISBN-szám:     963-231-612-6
Kötéstípus:     Vászon
Oldalszám:     173
Nyelv:     Magyar
Megjegyzés:     Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Vadászati Világkiállítás 1971 Ár: 8.000,- Ft
Jellemzők: Emlékalbum
Corvina Könyvkiadó 1972
Kötéstípus:     Vászon
Oldalszám:     238
Nyelv:     Magyar
Megjegyzés:     Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Dr. Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat (1970) Ár: 6.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1970
320 oldal
Kötés: papír / puha kötés
Jó állapotú antikvár könyv
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Heltay István: A róka ökológiája és vadászata (1989) Ár: 7.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1989
175 oldal
Kötés: kemény kötés
Jó állapotú antikvár könyv
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Páll Endre: A vaddisznó és vadászata (1982) Ár: 15.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1982
213 oldal
Kötés: vászon borítóval
Jó állapotú antikvár könyv
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Szabolcs József: A dámvad (1975) Ár: 4.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1975
167 oldal
Kötés: papír / puha kötés
Jó állapotú antikvár könyv.
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Szabolcs József: Az erdei szalonka (1971) Ár: 7.000,- Ft
Jellemzők: Az erdei szalonka nekünk, magyaroknak az "erdők királynője", a "hosszúcsőrű" büszke címét legértékesebb nemes vadunk, a gímszarvas nyerte el, logikusan várhatnánk, hogy a "királynő" a kecses szarvasüsző lenne. Mi az oka, hogy mégsem ez lett, hanem az erdei szalonka büszkélkedik ilyen címmel? Ezt mondja el Szabolcs József, s könyvében ennek a szerény, visszavonult, zárkózott és misztikusan "előkelő" madárnak rejtélyes életmódját, szokásait, vándorlását és vadászatát írja le, az új vadászati előírások figyelembevételével.

Jó állapotú antikvár könyv.
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak(1969) Ár: 7.000,- Ft
Jellemzők: Műszaki Könyvkiadó, 1969
263 oldal
Kötés: vászon
Jó állapotú antikvár könyv
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Szidnai László:Trófeák kikészítése és bírálata (1978) Ár: 5.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1978
202 oldal
Kötés: kemény kötés
Jó állapotú antikvár könyv
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Dr. Borzsák Benő:A hivatásos vadász kézikönyve (1981) Ár: 9.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1981
352 oldal
Kötés: vászon
Jó állapotú antikvár könyv.
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! dr. Nagy Emil: A fácán és vadászata (1984) Ár: 10.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1984
198 oldal
Kötés: vászon borítóval
Jó állapotú antikvár könyv.
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret I-II.(1981) Ár: 25.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1981
648 oldal
Kötés: kemény kötés
Jó állapotú antikvár könyv.
Gyártó: Monarchia »
 

Antik vadászkönyv! Páll Endre: A gímszarvas és vadászata (1985) Ár: 15.000,- Ft
Jellemzők: Mezőgazdasági Kiadó, 1985
214 oldal
Kötés: vászon borítóval
Jó állapotú antikvár könyv!
 
Gyártó: Monarchia »
 

FJÄLL RÄVEN Keb polár kardigán Ár: 44.900,- Ft
Jellemzők: Kényelmes, kellemes viselet, kívül és belül is bolyhozott gyapjúból készült.
Teljes hosszában cipzárral az elején és függőleges mellényzsebbel.

Színek: zöld, szürke
Gyártó: Fjäll Räven »
 

FJÄLL RÄVEN Specialisten póló Ár: 12.900,- Ft
Jellemzők:
Organikus pamutból készült, nyomott mintás póló. Tökéletes ajándék ötlet másnak, vagy akár magadnak!
Színek: barna, tök, szürke, sötét szürke, piros, kék

Gyártó: Fjäll Räven »
 

FJÄLL RÄVEN Vintage válltáska Ár: 27.900,- Ft
Jellemzők: Klasszikus fazonú oldaltáska, melyet a G-1000® anyag tesz időtálló modellé. Sok-sok éven át lesz majd ez a kedvenc darabod!
Jellemzői: G-1000® anyag, nagy, cipzárral zárható belső rekesz, három kisebb zseb (egy cipzárral zárható), egy, nagy külső zseb a hát résznél széles, állítható textil pánt, két, bőr záró rész.

Színek: sötét zöld, kék, fekete, piros, khaki
Gyártó: Fjäll Räven »
 

ZORAKI R1 gumilövédekes gáz-riasztó fegyver Ár: 55.900,- Ft
Jellemzők: A  Zoraki R1 gáz-riasztó revolver  a német Röhm RG89N/69N gázrevolvereket koppintása. 
Az acéldob hátulról nézve a CIP-szabványos 9x17 mm R. Knall (.380 R. Blanc) töltényűrt tartalmazza, semmi lövedékes lőszer nem passzol bele, csak a gáz- vagy riasztópatron.

Szemből - egy excentrikus szűkítés után - következik a 9,5 mm-es átmérőjű lövedék-töltényűr, ahová a zsírozott 10 mm-es gumilövedékeket könnyedén lehet betölteni.
A revolver a mintaadó Röhmhöz hasonlóan acél tűzfalas és acél csőbetétes, ebben a csőbetétben van az 50%-ig benyúló akasztó, ami okán valóban lehetetlen fémlövedék kilövése a fegyverből.

A legerősebb riasztópatronnal a 2,5"-es revolver olyan 70 joule-t tud, így ez inkább téli öltözékben levő támadó ellen javasolt, más riasztó lőszerrel  kb. 50 joule a torkolati energia.

A szóráskép még 5-6 méterről is mellkason belül tartható.

Kifejezetten jól használható, univerzálisan gáz- vagy gumis, viselhető revolver.sem, de szerintem ez senkit sem
Gyártó: Zoraki »
 



Gyártók
CZ Fjäll Räven Monarchia Zoraki
CamelPark SEO tools - Google PageRank Add a Startlaphoz