<?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-2"?><rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Monarchia Vadászbolt RSS / Új termékeink</title>
	<description>Monarchia Vadászbolt (9700 Szombathely, Fő tér 29.; Telefon: +36-94 / 318-671 (üzlet); Mobil: +36-70 / 315-1314, +36-20 / 937-1202; Fax: +36-94 / 342-687) - Férfi vadászruházat, női vadászruházat, cipő, felszerelés, fegyver, lőszer, optika, ajándéktárgyak</description>
	<link>http://vadasz.bolt.hu/</link>
	<language>hu</language>
	<generator>dws rss generator</generator>
<item>
<title>1.) WINCHESTER Diamond trap fegyver (375.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Megkímélt, jó esztétikai és kifogástalan műszaki állapotban lévő trap fegyver.12/70-es kaliber, 81 cm-es csőhossz, 4 db chokkal,sorrendváltóval, ejektorral, bőr kofferrel.2017-ig érvényes MKH tanúsítvánnyal.]]></description>
<pubDate>2012-05-17T12:18:55 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1332+winchester+diamond+trap+fegyver</link>
</item>

<item>
<title>2.) Vadászszobor (14.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[40 cm magas, gipsz alapanyagú impozáns vadászszobor, bármely vadászszoba megbecsült díszítője!Kiváló ajándékötlet!]]></description>
<pubDate>2012-05-03T13:53:23 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1331+vadaszszobor</link>
</item>

<item>
<title>3.) Antik vadászkönyv! dr. Berdár Béla : Az őz és vadászata (1983) (8.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Dr. Berdár Béla (Szerkesztő)Dr. Tóth Sándor (Lektor)Tomasz György (Szerkesztő)Dr. Fodor Tamás (Szerző)Dr. Bertóti István (Szerző)Szidnai László (Szerző)Dr. Hőnich Miklós (Szerző)Kiadó:  Mezőgazdasági KönyvkiadóA kiadás helye:  BudapestA kiadás éve:  1983ISBN-szám:  963-231-612-6Kötéstípus:  VászonOldalszám:  173Nyelv:  MagyarMegjegyzés:  Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva]]></description>
<pubDate>2012-04-26T10:43:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1330+antik+vadaszkonyv+dr+berdar+bela+az+oz+es+vadaszata+(1983)</link>
</item>

<item>
<title>4.) Antik vadászkönyv! Vadászati Világkiállítás 1971 (8.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[EmlékalbumCorvina Könyvkiadó 1972Kötéstípus:  VászonOldalszám:  238Nyelv:  MagyarMegjegyzés:  Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.]]></description>
<pubDate>2012-04-26T10:35:57 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1329+antik+vadaszkonyv+vadaszati+vilagkiallitas+1971</link>
</item>

<item>
<title>5.) Antik vadászkönyv! Dr. Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat (1970) (6.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1970320 oldalKötés: papír / puha kötésJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-26T10:01:18 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1328+antik+vadaszkonyv+dr+bertoti+istvan+vadgazdalkodas+es+vadaszat+(1970)</link>
</item>

<item>
<title>6.) Antik vadászkönyv! Heltay István: A róka ökológiája és vadászata (1989) (7.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1989175 oldalKötés: kemény kötésJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-26T09:58:20 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1327+antik+vadaszkonyv+heltay+istvan+a+roka+okologiaja+es+vadaszata+(1989)</link>
</item>

<item>
<title>7.) Antik vadászkönyv! Páll Endre: A vaddisznó és vadászata (1982) (15.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1982213 oldalKötés: vászon borítóvalJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-26T09:53:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1326+antik+vadaszkonyv+pall+endre+a+vaddiszno+es+vadaszata+(1982)</link>
</item>

<item>
<title>8.) Antik vadászkönyv! Szabolcs József: A dámvad (1975) (4.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1975167 oldalKötés: papír / puha kötésJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-26T09:39:34 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1325+antik+vadaszkonyv+szabolcs+jozsef+a+damvad+(1975)</link>
</item>

<item>
<title>9.) Antik vadászkönyv! Szabolcs József: Az erdei szalonka (1971) (7.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Az erdei szalonka nekünk, magyaroknak az erdők királynője, a hosszúcsőrű büszke címét legértékesebb nemes vadunk, a gímszarvas nyerte el, logikusan várhatnánk, hogy a királynő a kecses szarvasüsző lenne. Mi az oka, hogy mégsem ez lett, hanem az erdei szalonka büszkélkedik ilyen címmel? Ezt mondja el Szabolcs József, s könyvében ennek a szerény, visszavonult, zárkózott és misztikusan előkelő madárnak rejtélyes életmódját, szokásait, vándorlását és vadászatát írja le, az új vadászati előírások figyelembevételével. Jó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T15:09:53 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1324+antik+vadaszkonyv+szabolcs+jozsef+az+erdei+szalonka+(1971)</link>
</item>

<item>
<title>10.) Antik vadászkönyv! Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak(1969) (7.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Műszaki Könyvkiadó, 1969263 oldalKötés: vászonJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-25T15:04:32 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1323+antik+vadaszkonyv+hardy+jozsef+vadaszfegyverekrol+a+vadaszoknak(1969)</link>
</item>

<item>
<title>11.) Antik vadászkönyv! Szidnai László:Trófeák kikészítése és bírálata (1978) (5.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1978202 oldalKötés: kemény kötésJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-25T15:00:56 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1322+antik+vadaszkonyv+szidnai+laszlotrofeak+kikeszitese+es+biralata+(1978)</link>
</item>

<item>
<title>12.) Antik vadászkönyv! Dr. Borzsák Benő:A hivatásos vadász kézikönyve (1981) (9.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1981352 oldalKötés: vászonJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:57:35 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1321+antik+vadaszkonyv+dr+borzsak+benoa+hivatasos+vadasz+kezikonyve+(1981)</link>
</item>

<item>
<title>13.) Antik vadászkönyv! dr. Nagy Emil: A fácán és vadászata (1984) (10.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1984198 oldalKötés: vászon borítóvalJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:50:11 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1320+antik+vadaszkonyv+dr+nagy+emil+a+facan+es+vadaszata+(1984)</link>
</item>

<item>
<title>14.) Antik vadászkönyv! Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret I-II.(1981) (25.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1981648 oldalKötés: kemény kötésJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:46:13 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1319+antik+vadaszkonyv+dr+zoltan+attila+vadaszfegyver+es+loismeret+i+ii(1981)</link>
</item>

<item>
<title>15.) Antik vadászkönyv! Páll Endre: A gímszarvas és vadászata (1985) (15.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1985214 oldalKötés: vászon borítóvalJó állapotú antikvár könyv!]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:42:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1318+antik+vadaszkonyv+pall+endre+a+gimszarvas+es+vadaszata+(1985)</link>
</item>

<item>
<title>16.) FJÄLL RÄVEN Keb polár kardigán (44.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Kényelmes, kellemes viselet, kívül és belül is bolyhozott gyapjúból készült.Teljes hosszában cipzárral az elején és függőleges mellényzsebbel.Színek: zöld, szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-16T11:03:22 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1317+fjall+raven+keb+polar+kardigan</link>
</item>

<item>
<title>17.) FJÄLL RÄVEN Specialisten póló (12.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Organikus pamutból készült, nyomott mintás póló. Tökéletes ajándék ötlet másnak, vagy akár magadnak!Színek: barna, tök, szürke, sötét szürke, piros, kék]]></description>
<pubDate>2012-04-12T13:42:04 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1316+fjall+raven+specialisten+polo</link>
</item>

<item>
<title>18.) FJÄLL RÄVEN Vintage válltáska (27.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Klasszikus fazonú oldaltáska, melyet a G-1000&reg; anyag tesz időtálló modellé. Sok-sok éven át lesz majd ez a kedvenc darabod!Jellemzői: G-1000&reg; anyag, nagy, cipzárral zárható belső rekesz, három kisebb zseb (egy cipzárral zárható), egy, nagy külső zseb a hát résznél széles, állítható textil pánt, két, bőr záró rész.Színek: sötét zöld, kék, fekete, piros, khaki]]></description>
<pubDate>2012-04-12T13:18:24 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1315+fjall+raven+vintage+valltaska</link>
</item>

<item>
<title>19.) ZORAKI R1 gumilövédekes gáz-riasztó fegyver (55.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[A Zoraki R1 gáz-riasztó revolver a német Röhm RG89N/69N gázrevolvereket koppintása. Az acéldob hátulról nézve a CIP-szabványos 9x17 mm R. Knall (.380 R. Blanc) töltényűrt tartalmazza, semmi lövedékes lőszer nem passzol bele, csak a gáz- vagy riasztópatron.Szemből - egy excentrikus szűkítés után - következik a 9,5 mm-es átmérőjű lövedék-töltényűr, ahová a zsírozott 10 mm-es gumilövedékeket könnyedén lehet betölteni.A revolver a mintaadó Röhmhöz hasonlóan acél tűzfalas és acél csőbetétes, ebben a csőbetétben van az 50%-ig benyúló akasztó, ami okán valóban lehetetlen fémlövedék kilövése a fegyverből.A legerősebb riasztópatronnal a 2,5-es revolver olyan 70 joule-t tud, így ez inkább téli öltözékben levő támadó ellen javasolt, más riasztó lőszerrel kb. 50 joule a torkolati energia.A szóráskép még 5-6 méterről is mellkason belül tartható.Kifejezetten jól használható, univerzálisan gáz- vagy gumis, viselhető revolver.sem, de szerintem ez senkit sem]]></description>
<pubDate>2012-04-07T11:30:13 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1314+zoraki+r1+gumilovedekes+gaz+riaszto+fegyver</link>
</item>

<item>
<title>20.) FJÄLL RÄVEN Fox kapucnis kardigán (34.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Divatos, kapucnis kardigán, bordázott mandzsettával és szegéllyel.2 külső zseb, 1 belső zseb. Hímzett logó, retro kinézet.Színek: sötét zöld, piros, szürke, kék]]></description>
<pubDate>2012-04-07T10:34:25 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1313+fjall+raven+fox+kapucnis+kardigan</link>
</item>

</channel>
</rss>
