<?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-2"?><rss version="2.0">
	<channel>
	<title>Monarchia Vadászbolt RSS / Termékek</title>
	<description>Monarchia Vadászbolt (9700 Szombathely, Fő tér 29.; Telefon: +36-94 / 318-671 (üzlet); Mobil: +36-70 / 315-1314, +36-20 / 937-1202; Fax: +36-94 / 342-687) - Férfi vadászruházat, női vadászruházat, cipő, felszerelés, fegyver, lőszer, optika, ajándéktárgyak</description>
	<link>http://vadasz.bolt.hu/</link>
	<language>hu</language>
	<generator>dws rss generator</generator>
<item>
<title>WINCHESTER Diamond trap fegyver (375.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Megkímélt, jó esztétikai és kifogástalan műszaki állapotban lévő trap fegyver.12/70-es kaliber, 81 cm-es csőhossz, 4 db chokkal,sorrendváltóval, ejektorral, bőr kofferrel.2017-ig érvényes MKH tanúsítvánnyal.]]></description>
<pubDate>2012-05-17T12:18:55 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1332+winchester+diamond+trap+fegyver</link>
</item>

<item>
<title>Vadászszobor (14.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[40 cm magas, gipsz alapanyagú impozáns vadászszobor, bármely vadászszoba megbecsült díszítője!Kiváló ajándékötlet!]]></description>
<pubDate>2012-05-03T13:53:23 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1331+vadaszszobor</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! dr. Berdár Béla : Az őz és vadászata (1983) (8.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Dr. Berdár Béla (Szerkesztő)Dr. Tóth Sándor (Lektor)Tomasz György (Szerkesztő)Dr. Fodor Tamás (Szerző)Dr. Bertóti István (Szerző)Szidnai László (Szerző)Dr. Hőnich Miklós (Szerző)Kiadó:  Mezőgazdasági KönyvkiadóA kiadás helye:  BudapestA kiadás éve:  1983ISBN-szám:  963-231-612-6Kötéstípus:  VászonOldalszám:  173Nyelv:  MagyarMegjegyzés:  Fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva]]></description>
<pubDate>2012-04-26T10:43:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1330+antik+vadaszkonyv+dr+berdar+bela+az+oz+es+vadaszata+(1983)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Vadászati Világkiállítás 1971 (8.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[EmlékalbumCorvina Könyvkiadó 1972Kötéstípus:  VászonOldalszám:  238Nyelv:  MagyarMegjegyzés:  Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.]]></description>
<pubDate>2012-04-26T10:35:57 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1329+antik+vadaszkonyv+vadaszati+vilagkiallitas+1971</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Dr. Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat (1970) (6.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1970320 oldalKötés: papír / puha kötésJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-26T10:01:18 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1328+antik+vadaszkonyv+dr+bertoti+istvan+vadgazdalkodas+es+vadaszat+(1970)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Heltay István: A róka ökológiája és vadászata (1989) (7.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1989175 oldalKötés: kemény kötésJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-26T09:58:20 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1327+antik+vadaszkonyv+heltay+istvan+a+roka+okologiaja+es+vadaszata+(1989)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Páll Endre: A vaddisznó és vadászata (1982) (15.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1982213 oldalKötés: vászon borítóvalJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-26T09:53:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1326+antik+vadaszkonyv+pall+endre+a+vaddiszno+es+vadaszata+(1982)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Szabolcs József: A dámvad (1975) (4.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1975167 oldalKötés: papír / puha kötésJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-26T09:39:34 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1325+antik+vadaszkonyv+szabolcs+jozsef+a+damvad+(1975)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Szabolcs József: Az erdei szalonka (1971) (7.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Az erdei szalonka nekünk, magyaroknak az erdők királynője, a hosszúcsőrű büszke címét legértékesebb nemes vadunk, a gímszarvas nyerte el, logikusan várhatnánk, hogy a királynő a kecses szarvasüsző lenne. Mi az oka, hogy mégsem ez lett, hanem az erdei szalonka büszkélkedik ilyen címmel? Ezt mondja el Szabolcs József, s könyvében ennek a szerény, visszavonult, zárkózott és misztikusan előkelő madárnak rejtélyes életmódját, szokásait, vándorlását és vadászatát írja le, az új vadászati előírások figyelembevételével. Jó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T15:09:53 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1324+antik+vadaszkonyv+szabolcs+jozsef+az+erdei+szalonka+(1971)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak(1969) (7.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Műszaki Könyvkiadó, 1969263 oldalKötés: vászonJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-25T15:04:32 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1323+antik+vadaszkonyv+hardy+jozsef+vadaszfegyverekrol+a+vadaszoknak(1969)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Szidnai László:Trófeák kikészítése és bírálata (1978) (5.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1978202 oldalKötés: kemény kötésJó állapotú antikvár könyv]]></description>
<pubDate>2012-04-25T15:00:56 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1322+antik+vadaszkonyv+szidnai+laszlotrofeak+kikeszitese+es+biralata+(1978)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Dr. Borzsák Benő:A hivatásos vadász kézikönyve (1981) (9.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1981352 oldalKötés: vászonJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:57:35 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1321+antik+vadaszkonyv+dr+borzsak+benoa+hivatasos+vadasz+kezikonyve+(1981)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! dr. Nagy Emil: A fácán és vadászata (1984) (10.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1984198 oldalKötés: vászon borítóvalJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:50:11 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1320+antik+vadaszkonyv+dr+nagy+emil+a+facan+es+vadaszata+(1984)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Dr. Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret I-II.(1981) (25.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1981648 oldalKötés: kemény kötésJó állapotú antikvár könyv.]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:46:13 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1319+antik+vadaszkonyv+dr+zoltan+attila+vadaszfegyver+es+loismeret+i+ii(1981)</link>
</item>

<item>
<title>Antik vadászkönyv! Páll Endre: A gímszarvas és vadászata (1985) (15.000,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Mezőgazdasági Kiadó, 1985214 oldalKötés: vászon borítóvalJó állapotú antikvár könyv!]]></description>
<pubDate>2012-04-25T14:42:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1318+antik+vadaszkonyv+pall+endre+a+gimszarvas+es+vadaszata+(1985)</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Keb polár kardigán (44.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Kényelmes, kellemes viselet, kívül és belül is bolyhozott gyapjúból készült.Teljes hosszában cipzárral az elején és függőleges mellényzsebbel.Színek: zöld, szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-16T11:03:22 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1317+fjall+raven+keb+polar+kardigan</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Specialisten póló (12.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Organikus pamutból készült, nyomott mintás póló. Tökéletes ajándék ötlet másnak, vagy akár magadnak!Színek: barna, tök, szürke, sötét szürke, piros, kék]]></description>
<pubDate>2012-04-12T13:42:04 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1316+fjall+raven+specialisten+polo</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Vintage válltáska (27.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Klasszikus fazonú oldaltáska, melyet a G-1000&reg; anyag tesz időtálló modellé. Sok-sok éven át lesz majd ez a kedvenc darabod!Jellemzői: G-1000&reg; anyag, nagy, cipzárral zárható belső rekesz, három kisebb zseb (egy cipzárral zárható), egy, nagy külső zseb a hát résznél széles, állítható textil pánt, két, bőr záró rész.Színek: sötét zöld, kék, fekete, piros, khaki]]></description>
<pubDate>2012-04-12T13:18:24 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1315+fjall+raven+vintage+valltaska</link>
</item>

<item>
<title>ZORAKI R1 gumilövédekes gáz-riasztó fegyver (55.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[A Zoraki R1 gáz-riasztó revolver a német Röhm RG89N/69N gázrevolvereket koppintása. Az acéldob hátulról nézve a CIP-szabványos 9x17 mm R. Knall (.380 R. Blanc) töltényűrt tartalmazza, semmi lövedékes lőszer nem passzol bele, csak a gáz- vagy riasztópatron.Szemből - egy excentrikus szűkítés után - következik a 9,5 mm-es átmérőjű lövedék-töltényűr, ahová a zsírozott 10 mm-es gumilövedékeket könnyedén lehet betölteni.A revolver a mintaadó Röhmhöz hasonlóan acél tűzfalas és acél csőbetétes, ebben a csőbetétben van az 50%-ig benyúló akasztó, ami okán valóban lehetetlen fémlövedék kilövése a fegyverből.A legerősebb riasztópatronnal a 2,5-es revolver olyan 70 joule-t tud, így ez inkább téli öltözékben levő támadó ellen javasolt, más riasztó lőszerrel kb. 50 joule a torkolati energia.A szóráskép még 5-6 méterről is mellkason belül tartható.Kifejezetten jól használható, univerzálisan gáz- vagy gumis, viselhető revolver.sem, de szerintem ez senkit sem]]></description>
<pubDate>2012-04-07T11:30:13 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1314+zoraki+r1+gumilovedekes+gaz+riaszto+fegyver</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Fox kapucnis kardigán (34.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Divatos, kapucnis kardigán, bordázott mandzsettával és szegéllyel.2 külső zseb, 1 belső zseb. Hímzett logó, retro kinézet.Színek: sötét zöld, piros, szürke, kék]]></description>
<pubDate>2012-04-07T10:34:25 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1313+fjall+raven+fox+kapucnis+kardigan</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Loreta női ruha (35.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Legyen mindig jól öltözött, amikor túrázik! Ez egy térdig érő, safarira emlékeztető, kényelmes, elegáns női ruha. Rövid ujjainak és nyaktól, derékig gombolható kialakításának köszönhetően jól szellőzik. A ruha derekánál hurkok találhatóak, hogy övel is hordható legyen, valamint két mellzseb is található rajta, melyből az egyikben egy rejtett zseb is van. Színek: khaki, bézs, szürke, piros]]></description>
<pubDate>2012-04-07T10:11:25 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1312+fjall+raven+loreta+noi+ruha</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Ren rövidujjú ing (29.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Rövidujjú, egyenes, klasszikus szabású ing. Gyorsan száradó, alakját megtartó anyagból készült. A rátűzött mellzseben belül található még egy hálós anyagból készült zseb a mobiltelefonnak. Rendkívül kényelmes viselet egy túra alkalmával, vagy akár egy nyári meleg hétköznapon is.Színek: kék, piros, zöld]]></description>
<pubDate>2012-04-07T10:03:17 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1311+fjall+raven+ren+rovidujju+ing</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Friluft 20 hátizsák (34.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Légáteresztő, tartós és könnyű táska. A Friluft kiváló légáteresztő, köszönhetően a Fri Luft Ventilation rendszernek, mely háló és levegő cellákkal biztosítja a szabad légáramlást. Tágas a belső része. valamint az oldalsó zsebekbe akár 1 literes kulacsok tárolására is alkalmasak. A kialakítása miatt könnyen elhelyezhet egy túrabotot, mely nem zavarja az oldalsó illetve első zsebek elérését. A derékövön található kis zsebekben kulcsokat, kamerát, telefont és egyéb apróságokat tehet, ahol könnyen elérheti és biztonságban tudhatja.Súly: 1060 grammSzínek: kék-fekete, fekete, piros-fekete, barna-fekete]]></description>
<pubDate>2012-04-06T14:32:33 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1310+fjall+raven+friluft+20+hatizsak</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Reporter Lite mellény (39.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Praktikus, sok zsebbel ellátott G-1000&reg; Lite anyagból készült mellény. Álló gallérja megvédi tarkódat a káros sugarakkal szemben. A G-1000&reg; Lite anyag waxolható, ha extra védelemre vágysz az esővel szemben.Színek: sötét zöld, khaki, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-06T14:17:10 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1309+fjall+raven+reporter+lite+melleny</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Darwin MT mellény (34.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Ha eddig sok bosszúságot okozott az, hogy hova rakd a számodra fontos apróbb tárgyakat, akkor ezt a mellényt neked találták ki! Nagyon sok zsebbel rendelkezik, így biztos nem fog semmi a táska legmélyebb zugába kerülni. Gyorsan száradó anyagának köszönhetően ideális viselet a nyári hónapok alkalmával is, míg a belső részen található hálós bélés növeli a komfort érzetet.]]></description>
<pubDate>2012-04-06T14:12:10 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1308+fjall+raven+darwin+mt+melleny</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Nimba mellény (39.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Csinos fazonú női mellény, sok zsebbel és hosszabb fazonnal. Ideális választás túráid során vagy utazáskor, hiszen a sok zseb miatt mindent kéznél tudhatsz majd.Jellemzői: G-1000&reg; Lite anyag, kétutas cipzár, alsó részen elasztikus behúzó zsinór, két cipzáras külső zseb, két elülső zseb, belső zsebSzínek: khaki, barna, fekete, piroas]]></description>
<pubDate>2012-04-06T14:03:45 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1307+fjall+raven+nimba+melleny</link>
</item>

<item>
<title>LAKSEN Pigeon lövőkesztyű (21.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[MacWet Climatec anyagból készült lövőkesztyű, amely teljesen légáteresztő.Szorosan a kézhez simul, így ad maximális kapcsolatot a fegyverrel.]]></description>
<pubDate>2012-04-06T13:55:30 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1306+laksen+pigeon+lovokesztyu</link>
</item>

<item>
<title>GAMO Shadow 1000 légfegyver 4x32-es távcsővel (79.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Kellemes súlyú, szép kidolgozású, jól kiegyensúlyozott hobbipuska.Gyárilag szerelt 4x32-es távcsővel, de fénygyűjtős nyílt irányzékkal is rendelkezik.Manuális biztosítással rendelkezik, mely a sátorvason belül az elsütőbillentyű előtt található.&bull; Teljes hossz: 1100 mm &bull; Csőhossz: 450 mm &bull; Súly: 2,8 kg &bull; Kaliber: 4,5 mm; &bull; Teljesítménye: 7,5 J (170 m/s). &bull; Lövet: 1 lövetű, diaboló lövedékkel &bull; Sütése: SA; nyomáspontos, nyúlós, elsütőbillentyű rövidül &bull; Biztosítása: Manuális, és véletlen sütés elleni]]></description>
<pubDate>2012-04-06T13:28:42 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1305+gamo+shadow+1000+legfegyver+4x32+es+tavcsovel</link>
</item>

<item>
<title>HANWAG Tavira Lady női cipő (47.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Egész napos városnézés vagy utazás során, rossz cipőben az ember lába elfárad. Másnap már teher lesz a felfedezésre váró múzeum vagy várrom. A Hanwag cég kimondottan a női láb anatómiájára tervezte ezt a nagyon kényelmes és könnyű modellt. A belső Cocona&reg; anyagtechnológia garantálja a tökéletes belső klímát.Jellemzői: Cocona&reg; anyagtechnológia (gyorsan szárad, bőrbarát), könnyű, jobb fűzésrendszer a szorosabb illeszkedésért, Vibram&reg; talp.Színek: fűzöld, piros , tenger, homok]]></description>
<pubDate>2012-04-05T13:54:35 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1304+hanwag+tavira+lady+noi+cipo</link>
</item>

<item>
<title>HANWAG Pradera cipő (49.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Egy igaziútitárs lehet Önnek ez a cipő! Hiszen egy egész napos városnézés vagy utazás során, rossz cipőben az ember lába elfárad. Így másnap már teher lesz a felfedezésre váró múzeum vagy várrom. De ez nem történhet meg, ha a Praderát viseli.Az anyagválasztás garantálja, hogy kívül és belül is kényelmes legyen - akár több órás út során is. Gyors száradás, szellőzés a Cocona bélés révén és a szellőző talpbetéttel. Könnyű, de erős egyedülálló HANWAG Evo talppal.Színek:föld, hamu]]></description>
<pubDate>2012-04-05T13:44:48 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1303+hanwag+pradera+cipo</link>
</item>

<item>
<title>HANWAG Sintra cipő (45.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Egész napos városnézés vagy utazás során, rossz cipőben az ember lába elfárad. Másnap már teher lesz a felfedezésre váró múzeum vagy várrom. A Hanwag cég kimondottan ilyen alkalmakra tervezte ezt a nagyon kényelmes és könnyű modellt. A belső Cocona&reg; anyagtechnológia garantálja a tökéletes belső klímát. Vibram&reg; talppal.Színek: barna, kék, piros, limone, zöld]]></description>
<pubDate>2012-04-05T11:27:32 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1302+hanwag+sintra+cipo</link>
</item>

<item>
<title>HANWAG Sintra Lady női cipő  (45.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Egész napos városnézés vagy utazás során, rossz cipőben az ember lába elfárad. Másnap már teher lesz a felfedezésre váró múzeum vagy várrom. A Hanwag cég kimondottan a női láb anatómiájára tervezte ezt a nagyon kényelmes és könnyű modellt. A belső Cocona&reg; anyagtechnológia garantálja a tökéletes belső klímát. Vibram&reg; talppal.Színek: zöld, limone, alpinkék, piros, barna]]></description>
<pubDate>2012-04-05T11:24:27 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1301+hanwag+sintra+lady+noi+cipo+</link>
</item>

<item>
<title>HANWAG Puro Low Lady túracipő (54.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Kényelem akár a mindennapokra, akár túrázásra használja, de a tavaszi-nyári cserkelővadászatkor is jó hasznát vehetjük.Minden helyzetben rendkívül kényelmes érzést nyújt egész napra!Jellemzői: jól párnázott és rugalmas talpal rendelkezik, krómmentes bőrbélés, a belső kialakítása miatt, minden lábujj egyenesen lehet benne.Vibram Fuora talpSzínek: mogyoró, zerge, fa]]></description>
<pubDate>2012-04-05T10:15:00 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1300+hanwag+puro+low+lady+turacipo</link>
</item>

<item>
<title>HANWAG Puro Low túracipő (54.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Kényelem akár a mindennapokra, akár túrázásra használja, de a tavaszi-nyári cserkelővadászatkor is jó hasznát vehetjük.Minden helyzetben rendkívül kényelmes érzést nyújt egész napra!Jellemzői: jól párnázott és rugalmas talpal rendelkezik, krómmentes bőrbélés, a belső kialakítása miatt, minden lábujj egyenesen lehet benne.Vibram Fuora talpSzínek: mogyoró, zerge, fa]]></description>
<pubDate>2012-04-05T10:03:34 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1299+hanwag+puro+low+turacipo</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Flat CT sapka (15.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Divatos, golf sapka fazonú modell. Igazi örök darab!Nagyon könnyű CT (Comfort Travel) anyag!Ideális viselet a meleg nyári napokon !Színek:olajzöld, világos khaki, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-02T14:43:37 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1298+fjall+raven+flat+ct+sapka</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Marlin Mosquitó kalap (14.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Kényelmes kalap, amely megvéd a nap és a rovarok ellen. G-1000 &reg;-es anyagból készül, amit akár lehet waxolni, és akkor ellenáll az esőnek is.A szúnyoghálót egyszerűen csak le kell tekerni, és felcsatolni a karimán lévő patenthoz.Színek: világos khaki, világos bézs, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-02T14:24:30 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1297+fjall+raven+marlin+mosquito+kalap</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Marlin MT kalap (12.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Könnyű nyári kalap, gyorsan száradó anyagból. Könnyen összegyűrhető és zsebrevágható.Színek: világos khaki, világos bézs, föld, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-02T14:17:06 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1296+fjall+raven+marlin+mt+kalap</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Foxy női kardigán (34.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Divatos, kapucnis kardigán, bordázott mandzsettával és szegéllyel. 2 külső zseb, 1 belső zseb. Hímzett logó, retro kinézet.Színek: sötét zöld, piros, fuxia, szürke]]></description>
<pubDate>2012-04-02T12:22:14 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1295+fjall+raven+foxy+noi+kardigan</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Caracal blúz (22.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Női szabású, strapabíró és ún. hűsítő- kevertszálas, bőrbarát anyagból készült női blúz. Kis gallérral, alul szegéllyel.Anyag: 46% bambusz, 35% poliészter, 18% pamutSzínek: barna, piros]]></description>
<pubDate>2012-04-02T12:12:01 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1294+fjall+raven+caracal+bluz</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Love poló (12.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Organikus pamutból készült, kerek nyakkivágású női póló, mely nemcsak jól néz ki, de még környezettudatos is!Színek: sötét zöld, sötét szürke, vanilia, tök, neon piros, fuxia]]></description>
<pubDate>2012-04-02T11:50:57 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1293+fjall+raven+love+polo</link>
</item>

<item>
<title>Vadászfarmer (19.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Klasszikus farmer nadrág, zöld színben, öt zsebbel, igazi mindennapos viselet.Lábszárán készsebbel. Anyaga ún.Cotton Aqua Control, amely segítségével a nedvesség könnyen elpárolog a szövetről. Puha és rugalmas anyag, amely könnyen mosható és tisztítható.Anyaga: 100% pamut.]]></description>
<pubDate>2012-04-02T11:38:37 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1292+vadaszfarmer</link>
</item>

<item>
<title>MOMBASA kalap (14.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Széles karimájú gyapjú kalap, amely egykoron az Afrika utazók kedvenc fazonja volt, mára azonban már igazi divatikonná vált.Jellemzője a vastag kalapszíj.]]></description>
<pubDate>2012-04-02T11:34:51 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1291+mombasa+kalap</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Goanna poló (22.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Klasszikus fazonú női piké poló funkcionális, gyorsan száradó anyagkeverékből,amely elvezeti a nedvességet. Három gombbal a nyaknál és alacsony gallérral.Színek: khaki zöld, fehér, citrus, piros, neonpiros, fuxia, fekete]]></description>
<pubDate>2012-04-02T11:26:06 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1290+fjall+raven+goanna+polo</link>
</item>

<item>
<title>Hangszóró az elektromos hívókhoz (29.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Az elektromos vadhívóhoz tartozó hangszóró, ami tisztább, erőteljesebb hangzást ad. Cseppálló kivitel, nyugodtan használható esőben is károsodás nélkül. A vízálló hangszóró egy belső erősítőről van meghajtva. Nagyon erős és tiszta hangzást biztosít .5méter vezetékkel csatlakoztatható a vadhívóhoz. 4 db C méretű elemmel működik. A hangszóró kevés áramot fogyaszt, tartós elemmel akár egy vadászszezont is kibír. A csomagolás nem tartalmaz elemet. ]]></description>
<pubDate>2012-03-30T11:52:10 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1289+hangszoro+az+elektromos+hivokhoz</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Karla Zip-off női túranadrág (42.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Igazán sokoldalú nadrág, köszönhető ez a lecipzárazható szárának. Két nadrág egy áráért! A G-1000&reg; Silent anyag tartós és megbízható társad lesz hosszú-hosszú éveken keresztül.Színek: sötét olív, világos khaki, olív]]></description>
<pubDate>2012-03-27T13:07:25 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1288+fjall+raven+karla+zip+off+noi+turanadrag</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Cape Town MT nadrág (42.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Könnyű és kényelmes nadrág, a nagy nyári melegre. Gyorsan száradó anyaga remekül szellőzik, így nagy kánikulában sem kell mellőznöd a tisztásokon átvezető túraösvényeket. UV védelme távol tartja a káros sugarakat bőrödtől és egyben a nadrág élettartamát is növeli.Jellemzői: gyorsan száradó MT (Micro Travel) anyag technológia, alacsonyabb derék, gumis oldalsó panelekkel, ultraviola fény ellen védő anyag (UPF 50+), szabott térd, két elülső zseb, oldalzsebek, két hátsó zseb, egy biztonsági zseb.Színek: sötét olív, sötét kék, világos khaki, világos bézs, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-03-27T12:51:10 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1287+fjall+raven+cape+town+mt+nadrag</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Reivo nadrág (39.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Fj&auml;llr&auml;ven G-1000(R)-es anyagból készült nadrágjain pont annyi zseb van, amennyi kell. Két farzseb, két első zseb, két alsó zseb, melyben egy biztonsági zseb is megtalálható.Színek: sötét olív, olív, sötétkék, fekete,világos khaki, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-03-27T12:41:23 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1286+fjall+raven+reivo+nadrag</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Ruaha zipp-off nadrág (44.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[G-1000&reg; Lite anyagból készült lecipzárazható szárú technikai nadrág. Tökéletes választás azoknak, akinek fontos a tartósság és a könnyű súly. A nap melegebb szakában cipzárazd le a szárát és élvezd a nyár adta melegséget.Színek: sötét olív, világos khaki, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-03-27T12:18:27 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1285+fjall+raven+ruaha+zipp+off+nadrag</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Canton ing (29.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Egy hosszú és izzasztó, egész napos vadászat alkalmával misem lehetne jobb választás, mint ez a gyorsan száradó hosszú ujjú ing, kevert anyagból.Laza szabással és ultraviola fény ellen védő bevonattal (UPF 15)Felgombolható ujj, valamint két, rejtett cipzáras mellkas zseb.Szinek: piros, homok, kék, jég]]></description>
<pubDate>2012-03-27T11:59:31 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1284+fjall+raven+canton+ing</link>
</item>

<item>
<title>FJÄLL RÄVEN Thistle ing (29.900,- Ft)</title>
<description><![CDATA[Egy hosszú és izzasztó, egész napos vadászat alkalmával mi sem lehetne jobb választás, mint ez a gyorsan száradó hosszú ujjú ing.Laza szabással és ultraviola fény ellen védő bevonattal(UPF 20+)Oldalsó hálós szellőző rész, felgombolható ujj, két gombos mellkas zseb.Színek: világos khaki, világos bézs, sötét szürke]]></description>
<pubDate>2012-03-27T11:45:19 +0200</pubDate>
<link>http://www.vadasz.bolt.hu/termekek/1283+fjall+raven+thistle+ing</link>
</item>

</channel>
</rss>
